Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого виграв два проекти Жана Моне у межах Програми Еразмус+

Ми вітаємо проф. Тетяну КОМАРОВУ та її команду з отриманням першої для нашого Університету Кафедри Жана Моне (Jean Monnet Chair). Проф. Комарова координуватиме проєкт “Поглиблені дослідження цінностей ЄС і права: український контекст” (Advanced Studies on EU Values and Law: Ukrainian Context). До команди Університету, до якої також входять проф. Тетяна Анакіна і проф. Олеся Трагнюк (кафедра права ЄС Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого), доєднаєднаються надзвичайно потужні європейські експерти і вчені: Адам Лазовські (Adam Łazowski, Westminster Law School, University of Westminster, London), Дімітрій Коченов (Dimitry Kochenov, Central European University Democracy Institute), Стефан Браум (Stefan Braum, University of Luxembourg), Хосе Густаво Прієто Муньос (José Gustavo Prieto Muñoz, Ghent University), Адам Боднар (Adam Bodnar, Warsaw University of Social Sciences and Humanities), Лукаш Гжейдзяк (Łukasz Grzejdziak, University of Łódź), Ізабелла Скомерська (Izabela Skomerska, University of Łódź), Ліра Якулевичене (Lyra Jakulevičienė, Mykolas Romeris University), Леонід Шматенко (Leonid Shmatenko, HeinrichHeine University of Düsseldorf).

Другий проєкт, який одержав перемогу у конкурсі, – модуль Жана Моне Проєкт «Європейське регулювання ринку криптовалют: імплементація в Україні» (European Regulation of the Cryptocurrency Market: Implementation in Ukraine), головним експертом якого виступає Євген Смичок, доктор юридичних наук, доцент кафедри податкового права. Координатор проєкту — Крістіна Тверезовська, аспірантка кафедри конституційного права України. До команди проєкту увійшли молоді науковці: Сергій Брояков, асистент кафедри податкового права, Альбіна Савінова, аспірантка кафедри податкового права, Роман Крохмаль, студент факультету юстиції та Дарʼя Халькевич, студентка факультету юстиції.

Надзвичайний успіх! Вітаємо колег, бажаємо наснаги у реалізації поставлених цілей!