Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого поглиблює співпрацю з аналітичним центром Groupe URD (Франція)

З початку війни в Україні всі міжнародні спостерігачі були дуже вражені ключовою роллю, яку відіграють українські волонтерські групи у забезпеченні стійкості країни.

Французький дослідницький аналітичний центр Groupe URD, після низки місій в Україні, вирішив включити Україну до великого дослідницького проекту з питань взаємодопомоги. Дослідження буде проводитися у тісній співпраці з групою студентів під керівництвом доцентки кафедри міжнародного права Ірини Підкуркової.

27 березня відбулась зустріч французького дослідника Франсуа Грюневальда з ректором Університету Анатолієм Гетьманом для обговорення цього проекту та підготовки до подальших кроків, зокрема, презентації результатів проекту в Університеті у вересні 2024 року.

Ця програма співпраці є першою між двома партнерами. Наступний крок буде зосереджено на екологічних наслідках війни та проблемі екоциду, із залученням фахівців кафедри екологічного права під керівництвом Євгенія Суєтнова, який також брав участь у зустрічі.

Щиро сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!