Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > На ХV міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» Університет отримав Гран-Прі в номінації «Міжнародна діяльність»

На ХV міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого отримав Гран-Прі «Міжнародна діяльність»

У виставці взяли участь 485 заклади фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти та наукові установи з України, Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії.

У межах виставки «Сучасні заклади освіти» для учасників були проведені рейтинговий виставковий конкурс і конкурс із 14-ти тематичних номінацій. Лідери рейтингового виставкового конкурсу нагороджені Гран-Прі. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого удостоєний Гран-Прі «Міжнародна діяльність».

Крім того, ректор Університету Анатолій Гетьман отримав особисту Подяку «за вагомий особистий внесок у зміцнення і розвиток освітнього й наукового потенціалу закладу освіти» від президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя та директора Інституту модернізації змісту освіти Євгена Баженкова.

Для колективу Університету це велика честь отримати таку нагороду та результат тривалої, наполегливої праці. Попри всі виклики, які постали перед українським народом та освітою зокрема, ми продовжуємо розвиватися, знаходити нових надійних партнерів як в Україні, так і за її межами.

Принагідно нагадуємо, що вже найближчої суботи в онлайн форматі відбудеться День відкритих дверей в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого!

Початок заходу об 11:00 на YouTube каналі Університету

Для того, щоб взяти участь у Дні відкритих дверей та попередньо поставити питання слід зареєструватися

Ознайомитися з факультетами та інститутами

Служба підтримки вступників до Університету 0800311777