Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студент Факультету прокуратури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Мансуров Даніїл взяв у часть у боксерському турнірі на честь Героїв оборони Харкова

Звітуємо, що вперше з початку війни, спорт повернувся до Незламного Харкова. У межах вшанування Героїв оборони міста, відбувся боксерський турнір, який виявився неординарним за своєю локацією – боксерський ринг було встановлено на станції метрополітену.

Захід було проведено під землею, на платформі метро, щоб забезпечити безпеку для глядачів та учасників. Організатори турніру заявили, що це впереше у світі, коли боксерський чемпіонат проводили у метро.

У заході взяли участь Олімпійська збірна команда України та збірна команда Харкова. Серед учасників збірної команди України студент 3 курсу Факультету прокуратури прокуратури НЮУ імені Ярослава Мудрого – Даніїл Мансуров боксував проти діючого чемпіона Європи Даніїла Дрижака.

Переможці турніру отримали заслужені відзнаки та присвятили їх захисникам Харкова, завдяки яким місто вистояло й поступово оживає.

Ми хочемо привітати Даніїла з його участю у цьому важливому турнірі. Ми пишаємось тим, що наші студенти не лише досягають високих академічних результатів, але й показують вражаючі досягнення в спорті та бажаємо подальших успіхів і перемог в майбутньому!