Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Команда студентів Факультету слідчої та детективної діяльності «Team_1», зайняли перше місце у III National IP Law Moot Court Competition

Команда студентів Факультету слідчої та детективної діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого «Team1», яку створили Харитонов Ігор і Рогова Єлизавета зайняли перше місце у III National IP Law Moot Court Competition (у турнірі з господарського права та права інтелектуальної власності), а також отримали грошову винагороду та запрошення на стажування до відомих юридичних компаній.

Судді окремо відзначили надзвичайно високий рівень підготовки команди переможців.
Ігор Харитонов переміг у номінації «Кращий оратор».
Команда «Jus Cogens», яку заснували Рассоха Андрій та Шпирько Владислав перемогли у номінації «Кращий Відзив» та також отримали запрошення на стажування.

Таким чином, наші студенти перемогли у трьох з чотирьох можливих номінацій.

У змаганнях брали участь 23 команди з усієї України.Перший етап змагання був письмовий. Далі учасників чекала боротьба в усних слуханнях, відбір в яких відбувався в п‘ять етапів.
У фіналі «Team1» зустрілися з командою з Києва і перемогли.

Суддями були діючі судді господарських судів та юристи провідних юридичних компаній України, таких як Mamunya IP, ARZINGER, AEQUO, Nobles, Integrities та інших