Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Команда Харківського ліцею № 152, яку консультували викладачі Університету зайняла 2-ге місце на Всеукраїнському учнівському турнірі юних істориків

З 30 жовтня по 3 листопада у місті Чернівці відбувся фінальний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків. Наукова проблематика цьогорічного турніру стосувалася Голодомор 1932-1933 в Україні та роль українського народу в контексті подій сучасної російсько-української війни.

12 команд із різних куточків України продемонстрували не лише свої професійні знання, а й вражаюче критичне мислення та аналітичні здібності протягом усього триденного змагання.

Команда, яка складалася з учнів Харківського ліцею № 152 Харківської міської ради зайняла 2-ге місце.

Команду консультували викладачки кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого доцентка Катерина Лісогорова та старша викладачка Ніна Стеценко. Організаційну підтримку при підготовці до змагань забезпечували працівники Наукової бібліотеки Університету.

Вітаємо учнів ліцею з високим досягнень та дякуємо за внесок у вивчення та відтворення нашої історії!