Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 30 жовтня та 6 листопада 2023 року в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого на базі кафедри іноземних мов професором Корнелльського університету Чарльзом Уайтхедом були проведені лекції для студентів 3 курсу, які вивчать курс “Юридична англійська мова (поглиблений курс).

Чарльз Уайтхед – професор бізнес права юридичного факультету Корнелльського університету, почесний доктор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Він також є директором-засновником програми права, технологій і підприємництва в Cornell Tech. Професор Уайтхед є співавтором одного з головних посібників з регулювання ринку цінних паперів у Сполучених Штатах.

Курс «Юридична англійська мова (поглиблений курс)» спрямовано на підготовку студентів для участі у програмах міжнародної мобільності, які пропонує університет. Відповідно, крім викладачів кафедри іноземних мов, які мають досвід участі в міжнародних проектах та програмах мобільності, заняття проводять запрошені викладачі із університетів-партнерів, а також випускники – учасники програм мобільності.

Лекції професора Уайтхеда на тему «Corporations and other Business Organizations» допомогли студентам  розібратися в питаннях: як працюють бізнес установи в США, які основні юридичні проблеми можуть виникнути при відносинах в межах корпорацій та корпорацій з правовими установами,  яку роль виконують юристи у вирішенні суперечок.

Близько 100 студентів, які були присутні на лекціях, отримали чудову можливість зануритися у мовне середовище, взяти активну участь в обговоренні питань, що пропонувалися професором, адже саме так читаються лекції з права у американських університетах.