Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Колектив Університету вітає із Днем народження проректора з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку, професора Юрія Барабаша!

Шановний Юрію Григоровичу, колектив Університету та студентська спільнота щиро вітають Вас із Днем народження!

Протягом багатьох років Ви демонструєте бездоганний професіоналізм, креативний і сучасний підхід до роботи, управлінський талант, цілеспрямованість, відповідальність, відданість Університету й обраній справі, а також численні людські чесноти.

Слава непересічного науковця, новатора, високоосвіченого викладача крокує за вами не лише Харковом, Україною, а й багатьма закордонними державами. Своєю чесною прискіпливою працею примножуєте здобутки Університету і зміцнюєте його авторитет серед правничих ЗВО.

Висока шана серед людей також є закономірним результатом Вашого ставлення до кожного, з ким зводить доля. Воєнний час став для українців справжнім іспитом на людяність, милосердя, здатність співчувати й допомагати. Ви склали його на відмінно! З перших днів російського вторгнення гуманітарний штаб Університету за Вашої активної участі допоміг тисячам цивільних і військових, звісно, ці старання не залишилися без щирої вдячності та поваги.

У цей особливий день зичимо Вам, Юрію Григоровичу, мирного неба, міцного здоров’я, здійснення мрій та задумів, гармонії і затишку в родині та підкорення особистих і професійних вершин!