Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Гуманітарний штаб Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого напередодні Нового року відвідав відділення паліативної допомоги дитячого хоспісу «Танкопія»

Напередодні новорічних свят волонтерська спільнота Університету за доброю традицією відвідує дітей, які перебувають в дитячих будинках та інтернатах міста Харкова. Цьогоріч, попри складні для країни часи, вона не була порушена.

Так, 27 грудня представники Гуманітарного штабу Університету Валерій Оболенцев та Людмила Русанова відвідали відділення паліативної допомоги дитячого хоспісу «Танкопія». Організаційно та матеріально до заходу долучилася кафедра екологічного права, яка напередодні провела конференцію, а зібрані учасниками кошти спрямували на цю добру справу. Наші волонтери на запит адміністрації хоспісу передали необхідні ліки, а також порадували діток різними смаколиками: мандаринками, яблуками та солодощами.

Ми маємо пам’ятати, що всі маленькі українці – це наші дітки, це майбутнє України, майбутнє кожного з нас. Ми маємо докладати зусиль, щоб мінімізувати вплив війни на них та дітки відчували підтримку кожного з нас.