Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Функціонуванню пункту незламності в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого нещодавно виповнилося місяць

Нагадаємо, що 31 січня 2023 року завдяки зусиллям колективу Університету, Гуманітарного штабу Університету на чолі з ректором Анатолієм Гетьманом та проректорами, за підтримки міжнародного благодійного фонду «Віднови Україну» таМіжнародної організації з міграції при ООН за координаційної підтримки Харківського міського голови Ігоря Терехова та голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко в Університеті було відкрито Пункт Незламності.

За місяць свого функціонування Пункт незламності прийняв понад 1000 відвідувачів. В середньому, кількість відвідувачів під час відключень світла складає від 50 до 100 осіб, але під час обстрілів кількість осіб збільшується. Пункт незламності став своєрідним хабом для молоді, адже тут тепло, завжди є теплі напої та солодощі, а також доступ до мережі інтернет та електроенергії. Що дає можливість комфортно працювати та навчатися в безпеці.

Звернення є абсолютно різні: підзарядити гаджети, отримати доступ до інтернету, зігрітися, випити гарячий чай або каву, отримати медичну допомогу, переночувати. Хай там як, ми раді допомогти кожному, хто до нас звертається.

Пункт має можливість повністю автономно функціонувати та служити бомбосховищем, він оснащений генераторами та Wi-Fi-роутером. Також в Пункті встановлено автономне опалення, столи, лавки, є повністю облаштоване укриття та 7 кімнат зі спальними місцями на 60 осіб, кухня, засоби особистої гігієни, пункт медичної допомоги і запаси питної та технічної води. Для харків’ян це актуально і потрібно, особливо в теперішній час, коли багато людей із нашого регіону страждає через відсутність звичних речей. У разі відключення світла мешканці району можуть зігрітися у нашому Пункті Незламності, випити гарячого чаю або кави, відпочити, підзарядити гаджети, отримати доступ до Інтернету та перечекати повітряну тривогу або ракетні обстріли.

Тож запрошуємо містян у разі необхідності завітати до Пункту незламності в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Він розташований у підвальному приміщенні гуртожитків номер 11 та 13, за адресою вул. Студентська 5/1.