Хто такий детектив і чим він займається?

Партнери Університету, а також одні найбільш популярних органів для проходження виробничої практики серед студентів та працевлаштування випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого НАБУ, САП, ВАКС разом з Ютуб каналом «Поплава» запустили просвітницький проєкт, який буде присвячений — антикорупції.

В першому відео простою та зрозумілою мовою Керівник відділу детективі НАБУ Володимир розповідає, хто такий детектив НАБУ, прокурор САП, слідчий суддя ВАКС. Ви дізнаєтеся, чим займаються люди цих професій та які межі їхньої відповідальності.
Особливо цікавим буде подкаст вступникам до факультету слідчої та детективної діяльності та факультету прокуратури Університету

«ПОПЛАВА» доступна в записі на сервісах:
google podcasts
apple podcasts
spotify
megogo

Проєкт реалізується у співпраці з НАБУ за підтримки Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується МЗС Данії.