Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студентка Факультету приватного права та підприємництва Емілія Лавринець виборола золото на всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики

З 21-23 квітня у Дніпрі пройшов 2-й всеукраїнський турнір “Dnipro Diamonds open cup” з художньої гімнастики. Понад 600 гімнасток з різних куточків країни взяли участь у змаганнях.

Студентка першого курсу Факультету приватного права та підприємництва Лавринець Емілія за програмою майстрів спорту України у багатоборстві виборола золоту медаль. Також, у рамках змагань, Емілії вручили звання Майстра спорту України.

Вітаємо Емілію з перемогою в цих змаганнях та бажаємо подальших спортивних та наукових звершень!