Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Штаб гуманітарної допомоги Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого надав допомогу працівникам та внутрішньо переміщеним особам

Сьогодні Ректор Національного юридичного університету Анатолій Гетьман разом з проректором з навчально-виховної роботи та соціального розвитку Олексієм Нестеровичем відвідали гуртожитки номер 11 та 13, де проживають внутрішньо переміщені особи з зони бойових дій та співробітники, у яких постраждало житло. У ході візиту вони зустрілися з кількома сім’ями, поспілкувалися, дізналися про складнощі, які виникають та видали гуманітарну допомогу.

Загалом в гуртожитках проживає понад 150 внутрішньо переміщених осіб. Така ініціатива є дуже важливою в контексті підтримки наших співробітників та харків’ян, які звернулися по допомогу та підтримку у важкий період свого життя. Багато з цих людей були вимушені залишити свої домівки і вони зараз мають обмаль ресурсів для того, щоб забезпечити собі та своїм родинами достатній рівень життя.

Анатолій Гетьман та Олексій Нестерович, також, відвідали Пункт незламності, який функціонує в будівлі гуртожитку, де зібралися проживаючі та особи, які звернулися за допомогою. Анатолій Павлович звернув увагу на важливість підтримки та допомоги людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Та зауважив, що повсякчас піклуючись про своїх співробітників та студентів, після початку повномасштабного вторгнення, Університет відкрив двері для кожного харків’янина.

Сьогодні в стінах Пункту незламності було надано понад 30 продуктових наборів, які містять основні харчові продукти: крупи, макаронні вироби, паштети, соняшникову олія, чай, овочеві та рибні консерви, тощо.

Колектив Університет завжди віддавав перевагу соціальній відповідальності та активній участі у волонтерстві та соціальних проектах – спільними зусиллями, підтримуючи один одного наближаємо Перемогу!