Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Доцента кафедри теорії права Університету Олега Гиляку обрано членом Конкурсної комісії з відбору на посаду Голови НАЗК

Кабінет міністрів затвердив склад Конкурсної комісії з відбору на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції. Відповідне рішення схвалили під час засідання уряду 13 жовтня.
До членів конкурсної комісії, які були визначені Кабінетом Міністрів України обрано кандидата юридичних наук, доцента кафедри теорії права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олега Гиляку.

Комісія складається із членів визначених на підставі пропозицій міжнародних донорів, а також членів визначених Кабміном. Члени Конкурсної комісії, визначені Кабінету Міністрів України з урахуванням пропозицій донорів, які протягом останніх двох років надавали України міжнародну технічну допомогу у сфері запобігання і протидії корупції.

Вітаємо пана Олега з високим досягненням та бажаємо плідної роботи на благо України та українського народу.