29 липня Україна відзначає День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 29 липня Україна відзначає День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

До цього роду військ входять сміливці найсучаснішої складової ЗСУ – добре навчені та мотивовані військові, здатні вести підривну діяльність в тилу ворога, організовувати партизанську боротьбу на окупованих територіях, звільняти заручників – це супергерої нашого часу.

Випускники нашого Університету, зокрема Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України та Військово-юридичного інституту є ядром підрозділів Сил спеціальних операцій в яких проходять службу, адже мають не лише ґрунтовну правничу освіту, а й специфічні професійні навички, міцну тактичну, фізичну та бойову підготовку. Тому на них покладається велика честь і відповідальність виконувати надскладні завдання для забезпечення обороноздатності нашої держави та відновлення її територіальної цілісності.

У день професійного свята еліти ЗСУ ми уклінно дякуємо за їхню щоденну відвагу, незламність і патріотизм під час несення служби в умовах повномасштабної війни і щиро бажаємо захисникам міцного здоров’я, щастя і Божої допомоги у наближенні перемоги.