Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 28 липня 2023 р. у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулись урочисті збори з нагоди вручення дипломів бакалаврів випускникам денної та заочної форм навчання факультету адвокатури

З вітальним словом до випускників звернувся проректор з навчально-виховної роботи та стратегічного розвитку Юрій Григорович Барабаш, який наголосив на тому, що незважаючи на значні перепони карантину, а згодом і воєнного стану, студенти Університету все ж отримали змогу здобути якісні знання й навички та сьогодні мають можливість бути присутніми на цьому заході завдяки нашим захисникам.

Теплі слова привітання висловив декан факультету адвокатури Володимир Володимирович Шеховцов, який побажав успіхів на професійному шляху та запросив продовжити навчання у магістратурі на факультеті адвокатури.

До вітальних слів приєдналася кандидатка юридичних наук, асистентка кафедри земельного та аграрного права Юлія Юріівна Бакай, яка привітала випускників із здобуттям першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та висловила щирі побажання подальшої співпраці на другому (магістерському) рівні вищої освіти в стінах рідного Університету.

Після урочистих привітань та вручення дипломів, 9 випускників були нагороджені подякою декана за активну студентську позицію, участь у житті факультету: Бондарєва Соф’я, Тільна Катерина, Цапенко Катерина, Тризно Софія, Генюк Марта, Нечипоренко Софія, Сиротенко Яна, Комісарова Дар’я, Фролова Марина.

Загалом, омріяні дипломи вручили 205 випускникам, з них 44 з відзнакою.

Університетська спільнота вітає випускників із важливою подією на освітньому фронті та бажає щасливої дороги в професійному та особистому житті, цікавих ідей та проєктів, успішної реалізації отриманих знань та щасливого майбутнього.

Висловлюємо щире сподівання на те, що через півтора роки під мирним небом та з перемогою нашої держави, так само урочисто відбудеться вручення дипломів магістрів сьогоднішнім випускникам-бакалаврам.