26 квітня у Празі відбулися Central and eastern Europe Moot Competition

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 26 квітня у Празі відбулися Central and eastern Europe Moot Competition

26 квітня у Празі відбулася подія, на котру чекають європейські студенти увесь рік -the Central and eastern Europe Moot Competition – найпрестижніший мут-корт із права Європейського Союзу, котрий  був заснований в 1995 році Центром британського права. Конкурс імітує преюдиціальне звернення  вигаданої держави-члена ЄС до Суду справедливості ЄС.

Цього року за безпрецедентної фінансової підтримки центру та його спонсорів команда Університету отримала повне фінансування на участь у змаганні, за що ми неймовірно їм вдячні. Змагання відбувалися на базі Празького правничого факультету.

Команда Університету у складі студентів факультету міжнародного та європейського права Дениса Мед, Марини Збавитель, Саманти Кравчук та  Анни Передерій із факультету прокуратури здобула титул the best team work. Тренером команди виступив аспірант кафедри права ЄС Дмитро Пироженко.

Вітаємо наших зірок європейського права та пишаємося кожним з них!