Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 15 лютого 2023 року випускника Університету, доктора юридичних наук, професора, член-кореспондента НАПрН України Віталія Уркевича обрано новим Секретарем Великої Палати Верховного Суду

Суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Віталій Уркевич став третім Секретарем в історії Великої Палати Верховного Суду. Шляхом таємного голосування за нього проголосували 14 суддів Великої Палати Верховного Суду. Зазначимо, що Віталій Уркевич був єдиним кандидатом на посаду Секретаря Великої Палати ВС. Згідно із Законом України «Про судоустрій та статус суддів» його обрано на цю посаду на 3 роки.

Віталій Уркевич, у 1998 р. закінчив з відзнакою Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого (нині – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого), де залишився працювати і пройшов шлях від асистента до професора кафедри земельного та аграрного права. Із листопада 2017 р. – суддя Верховного Суду. У 2020 р. обраний членом-кореспондентом Національної академії правових наук України.

Є автором і співавтором понад 240 наукових і навчально-методичних праць. Член спеціалізованих вчених рад по захисту докторських і кандидатських дисертацій Університету. Входить до складу редакційних колегій низки фахових видань.

Щиро вітаємо Віталія Уркевича з призначенням на відповідальну посаду та бажаємо нових професійних і наукових здобутків! Переконані, що ваші професійні якості, досвід роботи, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів українського народу.

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна державна робота приносить задоволення і творчі перемоги.