Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Проведено круглий стіл «Євроатлантичний курс України як напрямок розбудови СБУ у складі сектору безпеки і оборони держави»

26 листопада спеціальною кафедрою №1 Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Університету в межах Плану реалізації заходів Річної національної програми під егідою комісії Україна-НАТО на 2021 рік проведено круглий стіл «Євроатлантичний курс України як напрямок розбудови СБУ у складі сектору безпеки і оборони держави».

Метою круглого столу є популяризація курсу держави на вступ до НАТО, залучення курсантів до наукової роботи, підвищення їхнього рівня мотивації та виховної складової на прикладах та результатах діяльності СБУ в сучасних умовах.

Участь у заході взяли керівники інституту, відділу наукової та науково-дослідницької роботи, курсової ланки та ін.

Тематика круглого столу, яка набуває особливої актуальності в умовах так званої «гібридної війни», викликала зацікавленість не тільки у курсантів інституту, а й у науково-педагогічного складу кафедр.

Модератором круглого столу виступив професор СК №1 полковник Олександр ЧЕРЕДНИЧЕНКО.

Виступи учасників супроводжувалися яскравими презентаціями. Були презентовані доповіді з таких тем: історія виникнення та розбудови Альянсу; взаємовідносини, спільні операції, програми «Україна – НАТО»; стандарти НАТО щодо організації системи навчання, підготовки та перепідготовки кадрів тощо. Особливо жваво обговорювалася тема перспективи вступу України до НАТО.

Матеріали та напрацьовані результати круглого столу планується використати у навчальному процесі з дисципліни «Організаційно-правові засади діяльності СБУ» та виховній роботі з курсантами інституту.

Олександр ЧЕРЕДНИЧЕНКО