Підписано меморандум про співпрацю із найбільшим університетом Малайзії

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Партнерство > Підписано меморандум про співпрацю із найбільшим університетом Малайзії

29 вересня відбулася урочиста онлайн-церемонія з представниками факультету права Університету MARA, на якій було представлено підписаний Меморандум про дружбу та співпрацю між Університетами, Договір про програму обміну для студентів та Договір про програму обміну для академічного складу Університету.

З привітальним словом виступили проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Університету Юрій БАРАБАШ та проректор Університету MARA Хаджа ДЖАНО. Також до зустрічі долучилися представниця відділу міжнародних зв’язків Алла ГРИНЧАК та представниця відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності Юлія МІСЬКО.

Університет MARA – це найбільший університет Малайзії з 35 кампусами, які розташовані в кожному штаті країни. MARA пропонує 162 магістерські та 55 PhD програм на вибір. Більше інформації зможете знайти на офіційному сайті Університету MARA

Адміністрація Університету висловлює свою повагу та вдячність представникам Університету MARA за підтримку ініціативи співпраці. Віримо у перспективне, взаємовигідне і плідне партнерство та очікуємо на спільні проекти.