До Університету завітали представники органу професійного самоврядування арбітражних керуючих – Національної асоціації арбітражних керуючих України.
Під час зустрічі було обговорено можливі напрями та перші кроки співробітництва.
Ректор Університету Анатолій Гетьман зауважив, що діяльність арбітражних керуючих є досить новою сферою юридичної практики для України, а отже її дослідницька й законодавча підтримка, а також підготовка кваліфікованих фахівців є можливими лише за умови тісної комунікації з професійним самоврядуванням.
В.о. голови НААКУ Олександр Бондарчук запевнив, що організація зацікавлена в залученні до освітнього процесу в Університеті. Він також додав, що оволодіння практичною базою професії арбітражного керуючого, яка знаходиться на межі юридичної й економічної галузей, принесе користь не лише тим, хто вирішить присвятити життя саме їй, а й тим, хто бачить себе, зокрема, у царині господарського права чи прагне працювати в банківській сфері. Окрім того найближчим часом до юрисдикції асоціації від Міністерства юстиції України перейде питання підвищення кваліфікації арбітражними керуючими, а відтак й ліцензування закладів вищої освіти, на базі яких воно може здійснюватися.
Результатом зустрічі стало укладення меморандуму про співпрацю. Нове партнерство сприятиме підготовці висококваліфікованих кадрів для юридичних професій, впровадженню використання доктринального тлумачення норм права в процесі правозастосовної діяльності, розвитку та обміну науково-практичним та методологічним досвідом, а також розвитку галузі реструктуризації та банкрутства в Україні.
Документом передбачені такі напрями спільної діяльності: проведення науково-освітніх заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації осіб, що її потребують, надання методично-консультативної допомоги студентам, правникам, особам, які мають намір отримати доступ до професії арбітражного керуючого, арбітражним керуючим та їхнім помічникам (майстер-класи, практичні семінари, відкриті лекції, тренінги тощо); проходження студентами Університету стажування (виробничої практики) в арбітражних керуючих і сприяння у працевлаштуванні; спільна підготовка та видання науково-методичних матеріалів тощо.