Відбулося перше засідання Наглядової ради університету

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Офіційні повідомлення > Відбулося перше засідання Наглядової ради університету

Наглядову раду  сформовано наказом Міністерства освіти і науки України №456 від 22.04.2021 р.

У засіданні ради взяли участь всі її члени, ректор університету Анатолій Гетьман, проректори та керівники структурних підрозділів. На порядку денному засідання Наглядової ради були такі питання: про стратегію розвитку університету на 2021-2025 р.р.; про організацію профорієнтаційної роботи та підготовку до вступної кампанії 2021 року; про оптимізацію матеріально-технічної бази та систему заходів із її утримання; про розподіл обов’язків між членами Наглядової ради та затвердження плану роботу Наглядової ради на 2021-2022 р.р.

За результатами розгляду питань, Наглядова рада ухвалила рішення взяти інформацію до відома та висловила низку рекомендацій щодо покращення профорієнтаційної роботи із закладами середньої освіти, запровадження додаткових механізмів розширення баз практики, покращення практичної підготовки студентів в цілому (в тому числі через запровадження «Школи професійних компетентностей»), оптимізації виконання навчальних площ університету, збільшення книжкового фонду наукової бібліотеки та ін.

Засідання Наглядової ради відбулося у форматі відео-конференції.