Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Вебінар в рамках дільності «Школи приватного права» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – «Кар’єрні шляхи для юриста у приватному секторі економіки» від Вікторії Елік.

Вікторія Елік

• є членом Дирекції ТОВ «АТ Каргілл», що входить до міжнародної корпорації Cargill;
  • здійснює юридичний супровід проектів в Україні, Болгарії та Угорщині;
  • найбільш масштабний проект  – будівництво зернового терміналу в порту «Південний»;
  • очолює юридичний відділ в товаристві:
  • з виручкою 16,7 млрд грн. 2021 року;
  • яка посідає 37 місце в рейтингу 100 найбільших компаній України 2021 року;
  • займає 7 місце в рейтингу найбільших агроекспортерів України 2022 року.

Коли: 06 квітня о 16:00

Трансляція на YouTube каналі

Можливість ставити запитання завчасно та під час трансляції.

Особливо корисною зустріч буде для вступників та студентів факультету приватного права та підприємництва та всіх кого цікавих корпоративне право.

Тож, доєднуйтеся та ставте запитання до спікерки

Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням

Коли перед тобою відкриваються нові можливості, головне зрозуміти, що це вони та скористатися ними.