Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету проведено низку заходів до Дня пам’яті Героїв Крут

29 січня  Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами – однієї з найбільш героїчних і водночас трагічних сторінок історії нашої держави. Загибель молоді стала символом патріотизму та жертовності в боротьбі за незалежну Україну.

У цей день курсанти інституту поклали квіти до пам’ятника Незалежності «Україна, що летить». Також майбутні офіцери прослухали змістовну і цікаву лекцію «Герої Крут» в Харківському історичному музеї імені М.Ф.Сумцова та переглянули відеоматеріали про історію подвигу юнаків на залізничній станції Крути, коли чотири сотні українських гімназистів стали проти багатотисячної російської Червоної гвардії.

Пам’ятаймо про тих, хто боровся за рідну землю й за становлення української державності! Подвиг Героїв Крут завжди надихатиме майбутні покоління на сміливі вчинки і героїзм.

Світлана ОСТАПЕНКО