Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України проведено низку заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого курсанти інституту провели церемонію покладання квітів до пам’ятника харків’янам, загиблим під час війни в Афганістані, які є зразком відданого служіння своєму народу та гідним прикладом для майбутніх офіцерів Служби безпеки України.

Курсанти переглянули у науковій бібліотеці НЮУ імені Ярослава Мудрого цікаву книжкову експозицію: «Зі смерті в життя… Головна нагорода», презентовану співробітниками бібліотеки та зустрілися з учасником бойових дій в Афганістані, кавалером ордена «За мужність» III ступеня Геннадієм ЛОМАКІНИМ. Того ж дня курсанти провели вечір-реквієм, на якому розповіли про героїчний бойовий шлях наших співвітчизників, які були учасниками бойових дій на території інших держав. Також майбутні офіцери дослідили архівні документи, фотоматеріали, публікації про події афганської війни та переглянули документальний фільм «Листи з Афгану».

Світлана ОСТАПЕНКО