Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Студент Університету Всеволод Марценюк взяв участь в Ankara 2022 13th International Forum of EYP Turkey

Студент 3 курсу факультету юстиції Всеволод МАРЦЕНЮК протягом 3-8 лютого взяв участь у міжнародному форумі в складі делегації від України.

International Forum Ankara 2022 є першою широкомасштабною офлайн сесією, яка організована Молодіжним Європейським Парламентом з початку пандемії. Упродовж 6 днів 66 делегатів більше ніж із 20 країн світу працювали в 9 комітетах, присвячених новітнім викликам в Європейському Союзі. Теми роботи були різноманітні: починаючи з екології, кризи нерухомості, урбаністики та закінчуючи свободою слова, гендерними питаннями, енергетикою.

В перший день форуму відбувся «вечір культур», де кожна делегація представляла творчість, культуру, традиції, своєї країни. Українська делегація  виконала відому пісню Володимира Івасюка «Червона рута».

Протягом трьох наступних днів делегати сумлінно працювали в комітетах, в межах культурної програми здійснили подорож столицею Туреччини та взяли участь в офіційній церемонії покладання вінку в Антикабірі. Також делегати завітали до природничого музею неподалік від Анкари.

В п’ятий та шостий день форуму відбулася Генеральна асамблея, де проходили палкі дискусії. Учасники критично аналізували запропоновані резолюції.

Як делегат від України Всеволод Марценюк працював у Комітеті з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ щодо питань захисту та безпеки журналістів у Європейському Союзі. Підготовлена ними резолюція отримала найбільшу підтримку на Генеральній асамблеї.