Наказом ректора Університету №165 від 3 травня 2024 року оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

Наказом ректора Університету № 165 від 3 травня 2024  року оголошено конкурс на заміщення вакантних посад:

• завідувач кафедри цивільного судочинства, арбітражу та міжнародного приватного права;
  • завідувач кафедри міжнародного права;
  • завідувач кафедри цивільного права;
  • завідувач кафедри цивільно-правової політики, права інтелектуальної власності та інновацій.

Вимоги  до кандидатів на вакантні посади завідувачів кафедр:

1) Науковий ступінь: доктор наук або доктор філософії (кандидат наук) відповідно до профілю кафедри;

2) вчене звання: професор або доцент відповідно до профілю кафедри ;

3) стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників у закладах вищої освіти не менше п’яти років;

4) кандидат є автором (співавтором) підручників, навчальних посібників, інших наукових і науково-методичних праць.

• Для участі у конкурсі на вакантні посади необхідно подати такі документів:
  • заява на ім’я ректора;
  • паспорт;
  • особовий листок з обліку кадрів;
  • автобіографія;
  • документи про: повну вищу освіту (вищу освіту другого (магістерського рівня) за профілем кафедри, науковий ступінь, вчене звання за відповідною науковою спеціальністю ;
  • документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови;
  • трудова книжка (оригінал або копія завірена за основним місцем роботи);
  • список наукових праць (підписаний завідуючим кафедрою та вченим секретарем за основним, або останнім місцем роботи);
  • документи про підвищення кваліфікації за останні п’ять років;
  • інші документи, що свідчать про професійні якості претендента.

Заяву на участь у конкурсі та документи можна подати особисто або направити поштою на адресу: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77, відділ кадрів (кабінет № 79).

Телефон для довідок: (057)7049371, (057) 7041147 – начальник відділу кадрів Кононенко Вікторія Анатоліївна; (057)7049243 – спеціалісти відділу кадрів.

При поданні заяви претендентом, який претендує на працевлаштування вперше, особисто – він повинен мати оригінали документів: паспорт, документи про повну вищу освіту (вищу освіту другого (магістерського) рівня), документ, що підтверджує вивчення особою української мови; при наявності – документи про науковий ступінь, вчене звання.

У разі надіслання документів поштою, претендент на посаду повинен надати оригінали зазначених документів не пізніше десяти днів після закінчення терміну прийому документів для участі у конкурсі.

Всі документи подаються у оригіналі та копії до них, завірені у встановленому порядку.

Останній день подачі заяв та документів на участь у конкурсі 7 червня 2024 року.