0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Наукова конференція «Наступність у кримінальному праві України»

Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Запрошуємо Вас взяти участь у науковій конференції, присвяченій 70-річчю професора Бауліна Ю.В. «Наступність у кримінальному праві України» (м. Харків, 8 вересня 2023 р.)

Форми участі у конференції: Захід відбудеться в очно/дистанційному форматі в Національному юридичному  університеті імені Ярослава Мудрого (м. Харків)

Для участі в конференції просимо до 10 серпня 2023 року заповнити заявку та надіслати тези доповіді на електрону адресу: nastupnist.crime08.09@gmail.com

Оргкомітет планує видати збірник тез доповідей.

Ухвалення остаточного рішення щодо публікації наукової роботи є компетенцією організаційного комітету, який зберігає за собою право перевірки поданих робіт на антиплагіат, їх рецензування і технічне редагування, а також – відхилення при невідповідності встановленим вимогам.

Автори поданих робіт відповідають за дотримання вимог академічної доброчесності, точність наведених формулювань та відсутність інформації, що не підлягає відкритій публікації.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Вимоги та порядок подання матеріалів на конференцію:

• Назва файлу, який містить тези виступу повинна відповідати прізвищу учасника, наприклад «Пономаренко тези».
  • Обсяг тексту до 10 000 знаків (з пробілами);
  • Шрифт Times New Roman; розмір – 14, міжрядковий інтервал – 1,5; усі поля – 2,0 см;
  • Перший рядок – (шрифт напівжирний курсив, вирівняний по правому краю) – прізвище та ініціали автора;
  • Наступні 1-3 рядки – (шрифт звичайний курсив, вирівняний по правому краю) – вчене звання, науковий ступінь, посада, місце роботи автора;
  • Наступний рядок – (шрифт ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ НАПІВЖИРНИЙ ЗВИЧАЙНИЙ, вирівняний по центру) – назва доповіді;
  • Список використаних джерел (за алфавітом і без повторів) оформлюється відповідно до ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання» в кінці тексту під назвою «Список використаних джерел:». У тексті джерела позначаються квадратними дужками із вказівкою на порядковий номер джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [4, с. 187].

Із запитаннями можна звертатися до представника організаційного комітету: Інна Вишневська +380 (95) 140-60-24 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Дата:
Подія Категорія:

Організатор

Кафедра кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
konkurs2023@ukr.net

Місце проведення