0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

VІІІ Харківські міжнародно–правові читання (до 100-ліття з дня народження професора М. В. Яновського)

19.05.2023 @ 08:00 - 17:00
Завантаження Події
  • Ця подія минула.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІІІ-х Харківських міжнародно–правових читань (до 100-ліття з дня народження професора М. В. Яновського).

Для участі запрошуються викладачі, аспіранти і студенти закладів вищої освіти юридичного профілю, а також практичні фахівці з міжнародного права.

Дата: 19 травня 2023 року (м. Харків вул. Пушкінська, 84-А)

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Для участі у конференції необхідно до 19 травня 2023 р. надіслати на електронну адресу оргкомітету:

• заявку на участь;
  • наукову статтю (українською або англійською мовою) у форматі Word;
  • студенти додатково подають статтю з підписом наукового керівника у форматі PDF.

Статті учасників конференції будуть видані у збірнику матеріалів VІІІ-тих Харківських міжнародно-правових читаннях (до 100-ліття з дня народження професора М. В. Яновського).

Усі автори отримують електронний варіант збірника у форматі pdf на електронну адресу, вказану автором.

Організаційний комітет:

• Лученко Дмитро Валентинович, д.ю.н., професор, проректор з наукової роботи НЮУ;
  • Стешенко Володимир Миколайович, к.ю.н., професор, завідувач кафедри міжнародного права НЮУ;
  • Тарасов Олег Володимирович, д.ю.н., доцент, доцент кафедри міжнародного права НЮУ;
  • Лук’янов Дмитро Васильович, д.ю.н., професор кафедри міжнародного приватного права та порівняльного правознавства НЮУ, член-кореспондент НАПрН України;
  • Серьогіна Світлана Григорівна, д.ю.н., проф., завідувачка кафедри державного будівництва НЮУ, членкореспондентка НАПрН України;
  • Пасмор Надія Петрівна, к.пед.н, директорка наукової бібліотеки НЮУ;
  • Соляннік Костянтин Євгенович, к.ю.н., доцент, декан факультету адвокатури НЮУ.
Заявка на участь

Контакти організаційного комітету:

Нанарова Ольга Олександрівна

тел.: 066 05 15 288 (Viber, Telegram)

e-mail: international.conf23@gmail.com

Дата: