Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Запрошуємо до участі в магістерській програмі (LLM) від Юридичного Коледжу Іллінойського Університету (США)

Шановні студенти!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого оголошує про унікальну для вас можливість взяти участь у магістерській програмі (LLM) від Юридичного Коледжу Іллінойського Університету (США).

Декілька ключових рис програми:

1. Гнучкий початок навчання: студенти мають можливість вступити на осінній семестр (початок у серпні) або на весняний семестр (початок у січні).
  2. Можливість обрати термін магістерської програми: два або три семестри.
  3. Навчальна програма LLM адаптована під академічні та професійні потреби студентів та пропонує широкий перелік додаткових предметів до вивчення, що дозволить студентам поглибити свої знання в певній юридичній галузі.
  4. У програмі LLM  можуть брати участь навіть не спеціалісти у сфері права (наприклад, бухгалтери, інженери, бізнесмени та законодавці), але й також ті, хто бажають отримати юридичну освіту, але не мають ступеня бакалавра права.
  5. Можливість пройти 2-тижневий літній онлайн-курс «Best of American Case Law» – чудово підходить для нещодавніх випускників юридичних факультетів, а також для вже практикуючих адвокатів, які ще розмірковують над майбутнім LLM або ж прагнуть практикувати юридичну англійську мову.

Курс проходитиме в липні 2022 року.

Більше інформації про програму знайдете за посиланням

Увага!

8 жовтня 2021 року о 16:00 (за Києвом) пройде зустріч з представниками Іллінойського університету щодо LLM програми.

Ви матимете змогу поставити свої питання щодо умов подання документів на програму та довідаєтеся, чого очікувати від програми у цілому.

Приєднатися до зустрічі можна за посиланням

Додаткова інформація: