Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Вступникам > Учні та вчителі загальноосвітніх шкіл запрошуються до участі у всеукраїнському уроці «Права людини в сучасному світі», який відбудеться 10 грудня о 14:00

Формат проведення заходу – онлайн із використанням програмного забезпечення Google Meet.

На вас чекає доповідь-презентація “Загальні положення про правовий захист прав дітей та підлітків” завідувача кафедри міжнародного права кандидата юридичних наук професора Володимира СТЕШЕНКА та презентація-вікторина “Хочу бути юристом! Світ юридичних професій, навчання, переваги та труднощі” від студентів-консультантів Юридичної клініки Університету Ярослави ПОНОМАР і Катерини КУЦ.

Для участі в заході слід надіслати заявку до 10 грудня.