26 Травня, 2023

День

Підсумки Всеукраїнської науково-практичної конференції «Слідча та детективна діяльність: виклики і перспективи»

На факультеті слідчої та детективної діяльності 25 травня 2023 року було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Слідча та детективна діяльність: виклики і перспективи». В конференції взяли участь керівництво Державного бюро розслідувань, Територіального управління Національного антикорупційного бюро України, Головного управління національної поліції в Харківській області, Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса», керівництву Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБО України, Науково-дослідного інституту вивчення...