15 Червня, 2022

День

13 червня 2022 року на онлайн-платформі ZOOM відбулася науково-практична конференція «Юридичні новели під час воєнного стану». Організаторами заходу за активного сприяння Координатора проєктів ОБСЄ в Україні виступили Студентське наукове товариство та Рада молодих учених. У конференції взяли участь фахівці з різних галузей права: конституційного, кримінального, цивільного, податкового, міжнародного, публічного тощо. Водночас була змодерована жвава дискусія між ученими з ЗВО та наукових установ з усієї України, правниками-практиками, аспірантами та студентами. Відкрив...

Нагадуємо! 16 червня 2022 р., о 16.00 відбудеться зустріч з проф. Довілє Сагатієне (Литва) щодо того, як написати наукову статтю за тиждень

Шановні аспіранти, пошукувачі, дослідники!  Нагадуємо, що 16 червня 2022 р., о 16.00 відбудеться чергова зустріч з проф. Довілє Сагатієне (Університет Миколаса Ромеріса, Литва) щодо того, як написати наукову статтю за тиждень. Мова заходу – англійська.  Зустріч проходитиме на платформі Zoom за посиланням.