7 Липня, 2021

День

Солістка зразкового гурту «Октет-шоу Sunrise» Ірина Лаптєва (3 курс факультету адвокатури) стала переможницею міжнародного конкурсу в Парижі

Фестиваль «Melodies De Paris 2021» тривав з 28 по 30 червня у режимі онлайн.  Ірина Лаптєва здобула звання лауреата першого ступеня у вокальному жанрі.  Художня керівниця гурту зразкового гурту «Октет-шоу Sunrise» Вероніка Харченко отримала подяку конкурсу.  Вітаємо Ірину із перемогою й бажаємо нових досягнень у творчості й навчанні!

Студент 3 курсу господарсько-правового факультету Уланський Михайло, здобув 2 місце на Всеукраїнському майстерському турнірі з боксу

Уланський Михайло, студент 3 курсу господарсько-правового факультету, здобув друге місце у ваговій категорії 91 кг у Всеукраїнському майстерському турнірі з боксу серед чоловіків пам‘яті ЗТУ Звєрєва В. П, що проходив у м. Кропивницькому.

Студентка 2 курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Анастасія Івченко виборола перемогу ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Music Universe»

У конкурсі, що проходив у м. Одеса з 24 по 26 червня,  брали участь представники вокального, хореографічного й інструментального жанрів.   Солістка зразкового гурту «Октет-шоу Sunrise» Анастасія Івченко стала лауреаткою першого ступеня у номінації «Естрадний вокал».  Вітаємо Анастасію й бажаємо нових перемог!