Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Збираємо інформацію про загиблих Героїв, випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

З метою вшанування пам’яті наших випускників, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України від російських окупантів, ректором Університету Анатолієм Гетьманом було прийнято рішення про створення сторінки пам’яті загиблих Героїв на сайті Університету.

Віримо, що створення сторінки пам’яті буде невичерпним джерелом пошани та вдячності нащадків перед тими, хто віддали своє життя за свободу і незалежність нашої Батьківщини.
Якщо вам відома інформація про загиблих випускників Університету (починаючи з 2014 року), просимо заповнити коротку форму.

Дякуємо кожному, хто долучиться до створення цінного спогаду про наших загиблих випускників.