Збір гуманітарної допомоги для постраждалих від війни!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Збір гуманітарної допомоги для постраждалих від війни!

Дорогі друзі!

У зв’язку зі складною ситуацією та потребою допомогти тим, хто постраждав внаслідок війни, ми оголошуємо збір гуманітарної допомоги. Ми закликаємо всіх небайдужих приєднатися до цієї благородної справи та надати посильну допомогу тим, хто її найбільше потребує.

Ми збираємо сезонний одяг для усіх вікових категорій: дитячий, підлітковий та дорослий одяг для чоловіків та жінок. Будь-які речі вітаються, адже кожна мала річ може стати великим комфортом для тих, хто втратив багато у цих важких часах.

Також існує потреба у ковдрах, каріматах, та теплих речах. Ночі прохолодні, і ми хочемо забезпечити людей, які залишилися без домівок, необхідними засобами.

Ваша допомога має велике значення, і ми цінуємо кожну руку, яка простягається до тих, хто потребує підтримки. Давайте разом зробимо різницю в житті людей, які переживають скрутні часи.

Збір допомоги триватиме до 16 липня 2023 року в кабінеті 72 (профспілка) корпусу Б, вул. Пушкінська, 77.

Дякуємо вам за вашу доброту та небайдужість!