Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Завідувача кафедри теорії права Університету Ігоря Процюка обрано заступником члена Дорадчої групи експертів для оцінювання претендентів на посаду суддів Конституційного Суду України

Президент Володимир Зеленський Указом №691/2023 від 16 жовтня призначив члена Дорадчої групи експертів, яка буде оцінювати кандидатів до Конституційного Суду України.

Так, членом Дорадчої групи призначена Оксана Васильченко – директор Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Її заступником у Дорадчій групі призначили Ігоря Процюка — доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри теорії права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Як відомо, нових суддів Конституційного Суду України відповідно до закону №3277-ІХ відбиратимуть за конкурсом, в якому вирішальну роль буде грати голос міжнародних членів.

Так, відповідно до цього закону протягом 6 років кандидатів до КСУ відбиратиме Дорадча група експертів, в яку входять 6 осіб.

Вітаємо пана Ігоря з визнанням та високою довірою до нього та бажаємо плідної роботи на благо України та українського народу.