Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Конституційно-правові засади інтеграції до Європейського Союзу» (ХVІІ ТОДИКІВСЬКІ ЧИТАННЯ)

У рамках заходів, запланованих до 220-річчя Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Конституційно-правові засади інтеграції до Європейського Союзу» (ХVІІ ТОДИКІВСЬКІ ЧИТАННЯ).

Формат роботи конференції: онлайн-засідання в порядку обговорення найкращих тез наукових доповідей та повідомлень відібраних Оргкомітетом.

Організатор конференції: кафедра конституційного права України.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Час проведення: 14 листопада 2024 року (початок о 13.00).

Детальніше в інформаційному листі

Телефон:
+38 (057) 704-92-89 – кафедра конституційного права України (телефонувати з понеділка по п’ятницю з 11.00 до 13.00).

Email: tchytannya@ukr.net

Веб-сайт конференції