Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо вас взяти участь у ХХ Міжнародній науковій конференції аспірантів та студентів «Філософія і право»

Запрошуємо вас взяти участь у ХХ Міжнародній науковій конференції аспірантів та студентів “ФІЛОСОФІЯ І ПРАВО”, присвяченій великому ювілею – 220-річчю Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Ця подія стане важливим етапом в обміні досвідом та ідеями серед молодих науковців у галузі правознавства. Ми запрошуємо вас поділитися вашими дослідженнями, висловити свої думки та сприяти науковому діалогу.

Коли: 22 травня об 13:00

Формат: Online-платформа Zoom

Організаційний комітет:

Гетьман А.П.  – голова оргкомітету, ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України;

Данильян О.Г. – завідувач кафедри філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор філософських наук, професор;

Жданенко С.Б. – доцент кафедри філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат філософських наук, доцент;

Коваленко І.І. – доцент кафедри філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат філософських наук, доцент;

Мелякова Ю.В. – доцент кафедри філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат філософських наук, доцент;

Коваленко Г.В. – асистент кафедри філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук, доцент.

Організатор: кафедра філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Форма для попередньої реєстрації:

Контакт: +380679242255 Олеся