Запрошуємо вас на ексклюзивний майстер-клас!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо вас на ексклюзивний майстер-клас!

7 листопада 2024 року, о 15:00

Тема: Вступ до корпоративного права Великобританії

Спікери:

Зулейха Тохтаєва – партнер-засновник юридичної фірми SteelRose Legal Ltd (зареєстрованої в Англії та Уельсі).
З понад 12-річним досвідом у комерційному та фінансовому праві, пані Тохтаєва спеціалізується на корпоративному праві, податковій реструктуризації, банківському праві та вирішенні комерційних спорів. Вона консультує трасти, фонди та ІТ-компанії, надаючи їм допомогу в питаннях транскордонних реструктуризацій та приватного податкового планування.

Світлана Мороз – випускниця Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, юрист із практикою понад 17 років. Спеціалізується на міжнародному корпоративному структуруванні та податковому плануванні. Має великий досвід у створенні бізнесу, придбанні акцій та нерухомості в ЄС та Україні.

Цей майстер-клас стане незамінним для тих, хто цікавиться правовими аспектами ведення бізнесу у Великобританії та за її межами. Ви дізнаєтеся про основні аспекти корпоративного права Великобританії та отримаєте унікальні інсайти від практиків із багаторічним досвідом.

Для участі в майстер класі реєструйся за посиланням

Не пропустіть шанс отримати цінні знання від практиків міжнародного рівня!