Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо вас до участі у круглому столі, присвяченого Європейському дню цивільної юстиції

Круглий стіл відбудеться 25 жовтня 2024 року о  10-00

В онлайн форматі за допомогою застосунку для організації відеоконференцій  ZOOM.

Ідентифікатор конференції 606 646 5440  пароль: 778788

Основні тематичні напрями дискусії:

• судовий захист цивільних прав;
  • актуальні проблеми адвокатури;
  • виконавче провадження як заключна стадія судового розгляду;
  • нотаріат як інститут превентивного правосуддя.

Робочі мови круглого столу: українська, польська, англійська

Для участі в круглому столі необхідно надіслати тези доповідей на електронну пошту confjustice@gmail.com  до 22 жовтня 2024 року.

Організаційний внесок становить 300 грн.

Для докторів наук, професорів, здобувачів вищої освіти та учасників з іноземних державучасть БЕЗКОШТОВНА

За результатами круглого столу буде видано електронний збірник тез доповідей та розісланий усім учасникам електронною поштою.

Вимоги до оформлення тез доповідей:

Тези не повинні мати більше, ніж двох авторів.

Матеріали подаються у форматі «doс» текстового редактора Microsoft Word; поля з усіх сторін 20 мм; шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал – 1,5, посилання у тексті повинні бути розміщені у квардратних дужках.

Обсяг тез доповідей – до 4 сторінок.

Назва файлу має бути підписана українською або англійською мовами відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції (наприклад, Шевченко_Т_Г_тези).

На початку тез вказуються відомості про автора, назва тез, а також обов’язково ключові слова українською мовою

Після тез зазначається список літератури, який оформлюється відповідно до вимог ДСТУ. Список літератури оформлюється під назвою «Література»

Матеріали, що не відповідають вимогам академічної доброчесності, публікуватись не будуть

Для студентів участь можлива за умови позитивної рецензії редколегії

Автори поданих робіт відповідають за дотримання вимог правил академічної

доброчесності.

Публікації будуть наведені в авторській редакції.

Просимо вказати в листі електронну пошту, на яку необхідно відправити електронний примірник збірника тез.

За додатковою інформацією можна звертатись за телефоном:

+38-050-56-84-772  Яна Коломієць  (Telegram, viber) +38-093-67-67-933 Наталія Гордієнко