​​Запрошуємо студентів Університету долучитися до Criminal Justice School

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > ​​Запрошуємо студентів Університету долучитися до Criminal Justice School

Як студентам-правникам із користю провести літні вакації? Взяти участь у Літній школі з кримінальної юстиції! Це чудова нагода здобути нові корисні знання та дізнатися більше про кримінальну юстицію в історичному і практичному контекстах.

На учасників чекають інтерактивні лекції, дебати, розбір реальних кейсів, обговорення етичних дилем, спілкування з відомими представниками галузі тощо.

Взяти участь у відборі до Літньої школи можуть студенти 3-го і старших курсів юридичних спеціальностей.

Важливі дати:

9-21 липня — прийом заявок

22-28 липня — відбір учасників

29-30 липня — результати відбору

12-16 серпня — Літня школа (офлайн)

Заходи відбуватимуться на базі Школи права Українського католицького університету (м. Львів, вул. Стрийська, 29-А), де й проживатимуть учасники. Усі витрати покриють організатори заходу.

Реєстрація триватиме до 23:59 21 липня, а про результати відбору за результатами опрацювання анкет учасників буде повідомлено 29–30 липня.

Активне посилання на реєстрацію

Контактна пошта: info@justgroup.com.ua.

Літня школа з кримінальної юстиції реалізується JustGroup