Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо студентів на онлайн зустріч з представницею Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області Оксаною Червяковою

Дата: 26 жовтня

Час: 16:00

Платформа: Zoom
Попередня реєстрація обов’язкова.

Тема зустрічі «Особливості діяльності Уповноваженого Верховної Ради України та його регіональних представників»

На цьому заході ми розглянемо важливі аспекти діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та його регіональних представників. Не пропустіть нагоду дізнатися більше про захист прав людини, повноваження та функції Уповноваженого Верховної Ради України під час війни.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/HbFq1erFaWyA9cK26

Дата: 26 жовтня