Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо студентів курсу «Вирішення виборчих спорів» та інших студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого та ЛНУ ім. Івана Франка взяти участь в онлайн-лекції від заступника голови Центральної виборчої комісії Віталія Плукаря на тему «Виборчі спори: завдання та практика ЦВК»

Запрошуємо студентів курсу «Вирішення виборчих спорів» та інших студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого та ЛНУ ім. Івана Франка взяти участь в онлайн-лекції від заступника голови Центральної виборчої комісії Віталія Плукаря на тему «Виборчі спори: завдання та практика ЦВК».

Коли? 30 травня (вівторок) о 15:00 год.

Де? Онлайн в Zoom.

РЕЄСТРАЦІЯ до 24 травня (включно)

Посилання на лекцію в Zoom прийде всім зареєстрованим на e-mail згодом після реєстрації. Якщо Вам не надійшов лист перевірте папку «Спам».

Готуйте свої запитання до пана Віталія Плукаря.
До зустрічі 30 травня!

#цвк #виборчакомісія #вибори #виборчіспори
#cec #electioncommission #elections #edr

Коли? 30 травня (вівторок) о 15:00 год.

Де? Онлайн в Zoom.

РЕЄСТРАЦІЯ до 24 травня (включно) за посиланням в шапці профілю

Готуйте свої запитання до пана Віталія Плукаря.
До зустрічі 30 травня!

#цвк #виборчакомісія #вибори #виборчіспори