Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо до участі в круглому столі присвяченому цивілістиці – науці цивільного права та Дню науки в Україні!

Коли: 21 травня об 11:00

Формат: Online-платформа Zoom

Університетська наука мало відома широкому загалу правників, й правники-практики без піїтету ставляться до наукових праць. І час від часу відчувається конфлікт наукової та правничої думки, що особливо виразно спостерігається на прикладі правових позицій Верховного Суду. Тож тем для обговорення багато.

Участь у круглому столі візьмуть завідуючі кафедрами цивільного права університетів «вищої ліги» України:

І. Спасибо-Фатєєва (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого);

В. Цюра (Київський національний університет ім. Т. Шевченка);

В. Косак (Львівський національний університет ім. І. Франка);

Є. Харитонов (Національний університет «Одеська юридична академія»).

Організатор: кафедра цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Форма для попередньої реєстрації

Контакт: +380501993987 Даніл