Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо до участі в ІХ Харківських міжнародних-правових читаннях (до 100-річчя з дня народження професора В. С. Семенова).

У рамках заходів, запланованих до 220-річчя Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, 24 травня 2024 о 13:00 будуть проведені он-лайн ІХ Харківські міжнародно-правові читання (до 100-річчя з дня народження професора В. С. Семенова).

Модератор: в.о. завідувача кафедри міжнародного права, проф. В. М. Стешенко.

Вступне слово: д.ю.н., проф., проректор з наукової роботи Д. В. Лученко.

З доповідями виступлять: д.ю.н., проф. О. В. Буткевич, д.ю.н., проф. М. В. Буроменський, д.ю.н., доц. О. В. Тарасов, к.ю.н., проф. О. Я. Трагнюк, к.ю.н., доц. І. Б. Кудас, к.ю.н., доц. А. А. Гринчак, к.ю.н., доц. Р. Б. Хорольський, к.ю.н. А. С. Шумілов.

Організатори:

Кафедра міжнародного права НЮУ

Наукова бібліотека НЮУ

Українська асоціація міжнародного права

НДІ державного та місцевого самоврядування НАПрН України

Посилання на Zoom Конференцію:

Код доступу: 840046

До IX Харківських міжнародно-правових читань, присвячених 100-річчю від дня народження відомого українського вченого, фахівця в галузі міжнародного права, кандидата юридичних наук, професора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Володимира Сергійовича Семенова, Наукова бібліотека і кафедра міжнародного права підготували електронну виставку-портрет.