Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо до участі у X Міжнародній науково-практичній конференції «Правові засади діяльності правоохоронних органів» відбудеться 9-10 листопада 2023 року

Запрошуємо до участі у X Міжнародній науково-практичній конференції «Правові засади діяльності правоохоронних органів» відбудеться 9-10 листопада 2023 року.

Дискусійні панелі конференції:

1. Організаційно-правові засади захисту прав людини органами публічної влади;
  2. Організаційно-правові засади діяльності Національної поліції та інших правоохоронних органів;
  3. Забезпечення публічної безпеки й порядку;
  4. Запобігання адміністративним та кримінальним правопорушенням;
  5. Правові аспекти надання поліцією адміністративних та інших послуг фізичним і юридичним особам;
  6. Вплив сучасних політичних процесів на правоохоронну діяльність;
  7. Детективна діяльність в секторі безпеки: міжнародний досвід;
  8. Організаційно-правові засади діяльності правоохоронних органів під час надзвичайних ситуацій та воєнного стану;
  9. Міжнародне співробітництво Національної поліції: обмін досвідом;
  10. Інші питання, пов’язані із тематикою конференції.

До участі у заході запрошуються представники органів публічної влади, наукових установ, викладачі закладів освіти, аспіранти, студенти, учні закладів освіти.

Умови участі в конференції:

 Попередня реєстрація за посиланням

 До 08.11.2023 року надіслати тези доповіді (статтю) на адресу організаційного комітету adm.pr.diy@gmail.com

За результатами заходу буде видано електронний збірник наукових статей, тез доповідей та повідомлень учасників конференції. Публікація є безкоштовною.

Редколегія здійснює внутрішнє анонімне рецензування публікацій та перевірку на наявність плагіату. Наукові статті, тези доповідей та повідомлень перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Оргкомітет залишає за собою право відхилити матеріали, які не відповідають напрямку заходу. За науковий зміст і виклад матеріалу відповідальність несе автор.

Повна інформація за посиланням

Координатор заходу – Мех Юлія Володимирівна, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, заступник завідувача кафедри з наукової роботи.  Тел. +38 (066) 326-33-88.