Запрошуємо до участі у Другій Літній академії міжнародного права

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо до участі у Другій Літній академії міжнародного права

Програма підтримки ОБСЄ для України та Верховний Суд за підтримки Національної академії правових наук України та Української асоціації міжнародного права оголошують набір студентів та аспірантів закладів вищої освіти та наукових установ України для участі в Другій Літній академії міжнародного права.

Цьогоріч тематика Літньої академіїприсвячена актуальним питанням міжнародного правосуддя, взаємодії міжнародного і національного права, міжнародного гуманітарного права, обговоренню правових аспектів євроінтеграційних процесів.

Академія дасть можливість її учасникам(-цям) – до 30 студентів та аспірантів – заглибитись у розгляд актуальних проблем міжнародного права, європеїзації національного права України, міжнародного кримінального правосуддя, захисту людських прав, стійкості правової системи України в екстремальних умовах війни

До участі у Літній академії в якості викладачів будуть запрошені відомі експерти у галузі міжнародного права, європейського права, теорії та філософії права. Серед них – судді Верховного Суду, Європейського суду з прав людини, експерти міжнародних організацій, провідні вітчизняні та іноземні науковці, юристи-практики.

Учасникам(-цям) Академії буде запропонована інтенсивна програма, в межах якої вони отримають теоретичні та практичні знання щодо аналізу проблемних аспектів міжнародного права, ідей та концепцій, що лежать в основі сучасного міжнародного права, процесів адаптації права України до acquis ЄС, правозастосовчої практики, а також викликів в цих сферах.

Заявки на участь у роботі Академії можуть подавати представники не лише юридичного, а й також суміжних гуманітарних напрямів, зокрема, міжнародних відносин, політології, філософії, соціології тощо. Останній термін подання заявок на участь у роботі Академії – 5 липня 2024 року, до 23:59 за Київським часом.
Детальніше з умовами відбіркового конкурсу до Літньої академії Ви можете ознайомитися в оголошенні в додатку.

Будь-які питання та додаткову інформацію щодо умов подання робіт на відбірковий конкурс Літньої академії, критеріїв відбору, проведення Літньої академії тощо прохання адресувати проф. Михайлові Буроменському, Координаторові Літньої академії (е-пошта: ilss2023ukraine@online.ua).