Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо до участі ІІ Міжнародному правничому конкурсі наукових статей серед здобувачів вищої освіти закладів вищої освіти

Міністерство освіти і науки України, Донецький державний університет внутрішніх справ, Центр українсько-європейського наукового співробітництва запрошують взяти участь у ІІ Міжнародному правничому конкурсі наукових статей серед здобувачів вищої освіти закладів вищої освіти, який відбудеться 8 жовтня 2024 р. в м. Кропивницький.

Тематичні напрямки:

• Толерантність як аксіологічна основа професійної культури поліцейського.
  • Формування іншомовної комунікативної компетентності майбутніх фахівців правоохоронних органів.
  • Теоретичні та практичні проблеми державотворення, реформування права та правоохоронної системи в контексті євроінтеграційного вибору України.
  • Правове забезпечення розвитку відносин між суб’єктами громадянського суспільства, суб’єктами господарювання, органами державної влади і місцевого самоврядування.
  • Правові форми взаємодії органів і підрозділів Національної поліції з органами місцевого самоврядування щодо забезпечення публічної безпеки і порядку.
  • Реалізація правоохоронної, соціальної та сервісної функції держави в діяльності підрозділів системи МВС України.
  • Протидія злочинності у промислових регіонах України.
  • Забезпечення транспортної безпеки органами та підрозділами Національної поліції України.
  • Особливості здійснення правоохоронної діяльності на деокупованих територіях.
  • Адміністративно-правові та організаційно-тактичні засади діяльності підрозділів превентивної діяльності Національної поліції.
  • Кримінально-правові проблеми протидії колабораційній діяльності.
  • Взаємодія органів досудового розслідування з оперативними підрозділами стратегічних розслідувань Національної поліції України: процесуальні та організаційні аспекти.

Зверніть увагу! Назва статті не повинна бути тотожною з назвою тематичних напрямів Конкурсу.

Автори трьох кращих наукових статей отримують грошову винагороду та сертифікат.

• За І місце ‒ 5000 грн.
  • За ІІ місце ‒ 3000 грн.
  • За ІІІ місце ‒ 2000 грн.

Переможці Конкурсу зможуть одноразово безкоштовно опублікуватися у збірнику наукових праць.

Для участі в Конкурсі необхідно до 20 вересня 2024 року надіслати на електронну адресу vonrconf@gmail.com:

• заявку за зразком, що додається за посиланням (у форматі .doc);
  • текст статті, оформлений відповідно до вимог.

Участь у Конкурсі безоплатна.

Детальні умови Конкурсу

Телефони: (050) 789 73 92; (098) 496 76 33