Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо Bac на відкриті онлайн-лекції від членів Ради молодих вчених Університету, що відбудутьсяу травні 2023 року з нагоди професійного свята науковців – Дня науки

22 травня 2023 року о 09. 00 за київським часом

Посилання Zoom

Код доступу: 588978
✅Спікер – Шевченко Натела Станіславівна, аспірантка кафедрикримінального праваНаціонального юридичного університету імені Ярослава Мудрого📃

Лекція на тему: «Кримінологічні та кримінально-правові засади запобігання забрудненню довкілля».

📌Будуть розглянуті проблеми забруднення довкілля, що є глобальними для сучасного світу та потребують рішучих та всеохоплюючих дій. Наразі найбільш небезпечні діяння в цій царині визнані кримінально караними в більшості держав. Цей вид кримінальних правопорушень зазвичай стосується невизначеного кола осіб, зачіпає інтереси суспільства та держави, особливо в умовах воєнного стану. Учасники матимуть можливість задати власні питання лектору.

24 травня 2023 року о 13.00 за київським часом

Посилання Zoom

✅Спікер – Сметаніна Наталія Володимирівна, кандидат юридичних наук, доцентка, асистентка кафедри кримінально-правової політики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

📃Лекція на тему: «Як не стати жертвою домашнього насильства».

📌Під час лекції будуть розглянутіпитання визначення домашного насильства, його форм, надання допомоги та захисту постраждалим особам, сучасні віктимологічні дослідження. Окремо будуть надані практичні рекомендації для мінімізації ризиківстати жертвою домашнього насильства.